1) V rámci Tříkrálové sbírky Charity Česká republika, která v našem městysi proběhla v sobotu 10. ledna 2015, bylo celkem vybráno 19 925,- Kč.

Výtěžek sbírky, kterou na Rychnovsku organizuje Farní charita Rychnov nad Kněžnou, bude použit podle schváleného záměru na podporu činnosti Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením a seniory, rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi.

Všem, kteří do sbírky přispěli děkují Tříkráloví koledníci.

2) Sportovní klub AFK  Častolovice Vás srdečně zve na 16. Sportovní ples dne 23.1.2015 od 20,00 hod. na sále U Lva v Častolovicích. K tanci a k poslechu bude hrát skupina JUNO Náchod. Kromě hudby a tance  se můžete těšit na tombolu a barmanskou show. Vstupné je 60,- Kč.

3) MUDr. Klejmová oznamuje občanům, že zítra tj. 14.1.2015 bude výjimečně ordinovat až od 10,00 hod.