Pan MUDr. Plšek oznamuje, že ve čtvrtek 20. září 2018 nebude ordinovat.

Sbor dobrovolných hasičů v Častolovicích si Vás dovoluje pozvat na sobotu, 22. září na Sokolskou zahradu, kde se uskuteční XXII. ročník soutěže "O Putovní pohár starosty obce Častolovice" a "XIII. ročník Memoriálu Mirka Frýdy" v požárním útoku. Soutěž je zařazena do seriálu soutěží Podorlické ligy. Občerstvení zajištěno. Začátek samotné soutěže je v 10:00 hodin. Srdečně zvou pořadatelé.

Místní knihovna v Častolovicích Vás zve na výstavu s názvem: "Černobílý svět". Autor kreseb je Lukáš Mlejnek. Dále Vás zveme do zimního semestru Virtuální univerzity třetího věku s názvem Cestování – co jste možná nevěděli. První přednáška začíná ve čtvrtek 4. října 2018 v 9:00 hod. v místní knihovně.

Spolek přátel Častolovic Vás zve na výstavu s názvem ČASTOLOVICKÉ STOLETÍ, která probíhá v Muzeu Častolovicka (v budově úřadu) v termínu od 1. září do 28. října 2018 a je o víkendech přístupná v čase od 10:00 do 16:00 hodin, ve všední dny v pracovní době úřadu, v jinou dobu po domluvě na tel. 724 178 772.

FLORITEAM zve všechny příznivce a známé do zámecké sýpky v Doudlebách nad Orlicí v sobotu 22. září 2018 v 15 hodin. Přijďte se pobavit a společně oslavit 10 let činnosti Floriteamu. Jako hosté vystoupí skupina Zázvorový čaj a další. Občerstvení zajištěno.