Oznamujeme občanům, že si mohou známky na svoz odpadu pro rok 2021 vyzvednout zde na ÚM Častolovice a to v pondělí a středu v časech  7:30 - 9:30 hod. a 14:00 - 17:00 hod. Otevírací doba je upravena dle nařízení vlády ČR.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci není možné uskutečnit Tříkrálovou sbírku Charity Česká republika tradičním koledováním skupinek Tří králů po domácnostech. Proto budou na vybraných místech městyse Častolovice rozmístěny kasičky, do kterých bude možné přispět. Jedná se o Úřad městyse, kostel sv. Víta, prodejna železářství - Mertlík a květinářství Amálka. Kasičky zde budou umístěny po celou dobu možnosti koledování, tj. až do 24. ledna 2021. V případě poklesu systému Pes do4. či 3. stupně by případní koledníci, dle dané situace, vyrazili do ulic.